Race
Čvrsnica Ultra Trail
Imbertrek
Jesenice Treking
Kozjački Satarluk
Kozjak Trail
Lastovo Trail
Marjan Trail
Mosor Grebbening
ProminaTrail
Sinj Trail
Tisno Trail
Vela Strka
Vis Trail
Find a Runner
Hall of Fame
Races
Finisher
TOP3
km
m+
Race
Find a Runner
Hall of Fame
Čvrsnica Ultra Trail
Imbertrek
Jesenice Treking
Kozjački Satarluk
Kozjak Trail
Lastovo Trail
Marjan Trail
Mosor Grebbening
ProminaTrail
Sinj Trail
Tisno Trail
Vela Strka
Vis Trail
Races
Finisher
TOP3
km
m+
Marjan Trail - 2022
Race
Gibajmo se - 13.0km | 500m+
Jače manijače - 20.0km | 700m+
Gender
---
M
Ž
Pos/Abs
Pos/Cat
Runner
Country
Club
Gender
Time
Pace
1
1
Zlokić, Leo
CRO - Croatia
Vela luka
M
01:14:25
5:43 min/km
2
2
Bikić, Alen
CRO - Croatia
Cetina Adventure
M
01:14:32
5:44 min/km
3
3
Vranjković, Ante
CRO - Croatia
Trail sekcija HPD Prenj 1933
M
01:18:23
6:02 min/km
4
4
Ozretić, Vicko
CRO - Croatia
TTK STrka
M
01:24:07
6:28 min/km
5
5
Ivić, Tomislav
CRO - Croatia
PD Perun
M
01:24:48
6:31 min/km
6
6
Ivantsiv, Nazar
UKR - Ukraine
IND
M
01:25:41
6:35 min/km
7
7
Bošković, Dino
CRO - Croatia
IND
M
01:26:54
6:41 min/km
8
8
Elek, Ivan
CRO - Croatia
IND
M
01:28:02
6:46 min/km
9
1
Ozretić, Mila
CRO - Croatia
TTK STrka
Ž
01:31:15
7:01 min/km
10
9
Kovačić, Karlo
CRO - Croatia
PD Imber Omiš
M
01:33:38
7:12 min/km
11
10
Grepo, Josip
CRO - Croatia
TKXCLB
M
01:36:00
7:23 min/km
12
2
Sansević, Jelena
CRO - Croatia
HPD Kozjak - Dračari
Ž
01:38:40
7:35 min/km
13
11
Marinović, Jurica
CRO - Croatia
HPD Kozjak - Dračari
M
01:38:47
7:36 min/km
14
12
Gusić, Ivan
CRO - Croatia
IND
M
01:40:01
7:42 min/km
15
13
Romac, Ivan
CRO - Croatia
IND
M
01:40:17
7:43 min/km
16
3
Kurilj, Adriana
CRO - Croatia
TTK STrka
Ž
01:40:51
7:45 min/km
17
14
Pivčević, Saša
CRO - Croatia
HPD Kozjak - Dračari
M
01:40:52
7:45 min/km
18
15
Bilandžić, Damir
CRO - Croatia
MK Marjan
M
01:40:53
7:46 min/km
19
4
Ćaleta, Lea
CRO - Croatia
IND
Ž
01:41:22
7:48 min/km
20
16
Marača, Tino
CRO - Croatia
HPD Mosor
M
01:41:59
7:51 min/km
21
17
Vuković, Hrvoje
CRO - Croatia
Zidić
M
01:42:04
7:51 min/km
22
18
Vrtlar, Milan
CRO - Croatia
IND
M
01:42:13
7:52 min/km
23
19
Šupraha, Denis
CRO - Croatia
Samo jako...ravno je lako
M
01:42:42
7:54 min/km
24
5
Markov Čvrljak, Ivana
CRO - Croatia
IND
Ž
01:43:33
7:58 min/km
25
20
Gverić, Ivan
CRO - Croatia
IND
M
01:44:07
8:00 min/km
26
21
Parović, Siniša
CRO - Croatia
IND
M
01:44:58
8:04 min/km
27
6
Puharić, Antonia
CRO - Croatia
Team gazella
Ž
01:48:15
8:20 min/km
28
7
Vukušić, Helena
CRO - Croatia
TK Split
Ž
01:48:20
8:20 min/km
29
8
Marasović Runje, Klara
CRO - Croatia
Aerobic studio Sinj
Ž
01:48:57
8:23 min/km
30
22
Videka, Vladimir
CRO - Croatia
Samo jako...ravno je lako
M
01:49:14
8:24 min/km
31
9
Tabai, Cvjetana
CRO - Croatia
IND
Ž
01:49:22
8:25 min/km
32
23
Mršić, Jadran
CRO - Croatia
IND
M
01:50:36
8:30 min/km
33
24
Romac, Ivica
CRO - Croatia
IND
M
01:51:20
8:34 min/km
34
10
Djirlić, Ivana
CRO - Croatia
HPD Kozjak - Dračari
Ž
01:51:34
8:35 min/km
35
25
Marijanović, Marko
CRO - Croatia
Triatlon klub Split
M
01:57:36
9:03 min/km
36
26
Ćelić, Oliver
CRO - Croatia
IND
M
01:59:22
9:11 min/km
37
11
Sušić, Maja
CRO - Croatia
Aerobic Studio Sinj
Ž
02:03:48
9:31 min/km
38
12
Smoljo, Anita
CRO - Croatia
CF SEVEN
Ž
02:06:43
9:45 min/km
39
27
Ćurić, Ivan
CRO - Croatia
HPD MOSOR
M
02:07:32
9:49 min/km
40
13
Perković-Paloš, Elena
CRO - Croatia
IND
Ž
02:13:34
10:16 min/km
41
14
Perić, Petra
CRO - Croatia
IND
Ž
02:13:41
10:17 min/km
42
28
Vujović, Draško
CRO - Croatia
MK Marjan
M
02:14:16
10:20 min/km
43
15
Stipanov, Vanesa
CRO - Croatia
Running Team Split
Ž
02:17:22
10:34 min/km
44
16
Bilić Režić, Jelena
CRO - Croatia
Aerobic Studio Sinj
Ž
02:19:11
10:42 min/km
45
17
Barać, Ivana
CRO - Croatia
IND
Ž
02:19:58
10:46 min/km
46
18
Negovanović, Maja
CRO - Croatia
MK Marjan
Ž
02:20:51
10:50 min/km
47
19
Hajek, Sonja
CRO - Croatia
IND
Ž
02:21:04
10:51 min/km
48
29
Vrankulj, Vladimir
CRO - Croatia
IND
M
02:21:51
10:55 min/km
49
20
Lončar, Inja
CRO - Croatia
AK Plitvice
Ž
02:26:27
11:16 min/km